صفحه اصلي > اخبار 
 


سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر از روز چهارشنبه پرداخت می شود

دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧ | ١٥:٢١ کد : ٣٨٦ اخبار
تعداد بازدید:44646
معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی‌سازی گفت: پرداخت سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایری که شماره شبای بانکی آنها متعلق به بانک های ملی، کشاورزی، پست بانک و سپه است، به تدریج از روز چهارشنبه(19 دیماه) آغاز می شود.
 سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر از روز چهارشنبه پرداخت می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، داود خانی در گفتگو با رادیو سراسری در خصوص جزئیات پرداخت سود سهام عدالت به مشمولان روستائیان و عشایر سراسر کشور گفت: پرداخت سود این دسته از مشمولان از روز چهارشنبه(19 دیماه) آغاز می شود که در شروع این مرحله قرار است به تدریج سود سهام عدالت روستائیان و عشایری که شماره شبای بانکی آنها متعلق به بانک های ملی، کشاورزی، پست بانک و سپه است، پرداخت شود.

معاون سازمان خصوصی‌سازی افزود: در گام نخست از توزیع سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایری که با چهار بانک اشاره شده به تدریج آغاز می شود بالغ بر 7.5 میلیون نفر از مشمولان این گروه سودی بالغ بر 650 میلیارد تومان پرداخت خواهد شد.

وی همچنین در خصوص سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر سایر بانکها و موسسات اعتباری معتبر نیز گفت: سود سهام عدالت این دسته از مشمولان نیز به تدریج و با دریافت سود سال مالی عملکرد سال 96 شرکتهای سرمایه پذیر پرداخت خواهد خواهد شد.

معاون سازمان خصوصی‌سازی افزود: در مجموع جمعیت مربوط به روستائیان و عشایر مشمولان سهام عدالت حدود 13 میلیون نفر است که در مجموع سودی بالغ بر 1100 میلیارد تومان میان آنها تا پایان دیماه توزیع خواهد شد.

 


خروج