صفحه اصلي > خلاصه وضعیت شرکت‌ها >  فولاد مبارکه اصفهان 
 

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در یک نگاه:

vشرکت فولاد مبارکه (سهامی عام)در سال ۱۳۶۹ تاسیس و مرکز اصلی شرکت در استان اصفهان می باشد. شركت مذکور در تاریخ 1385/12/07 به عنوان چهارصدو سی و پنجمین شرکت در فهرست شرکتهای بورسی درج گردیده است.

vموضوع فعالیت اصلی شرکت بهره برداری از کارخانه فولادسازی مجتمع فولاد مبارکه واقع در۷۵کیلومتری شهر اصفهان، اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن فلزی و غیر فلزی مورد نیاز صنعت فولاد از جمله استخراج سنگ آهن دولومیت و تولید سنگ آهن دانه بندی، کنسانتره و گندله از آن و انجام سایر فعالیت های تولیدی مرتبط با موضوع شرکت است.

vشرکت فولاد مبارکه به عنوان یکی از ۴۹ شرکت قطعی واگذار شده به طرح توزیع سهام عدالت است و ۳۰٪‏ از سهام آن متعلق به مشمولین سهام عدالت می باشد.

vسود تقسیم شده در مجمع عمومی شرکت فولاد مبارکه برای عملکرد سال مالی١٣٩٥ متعلق به مشمولین سهام عدالت مبلغ ۲۲۶میلیارد تومان بوده است.

vمجمع عمومی عادی سالیانه مربوط به عملکرد سال مالی 1396 شرکت فولاد مبارکه اصفهان برگزار و در مجمع یاد شده مبلغ 25 تومان سود به ازاء هر سهم تقسیم شد که سهم مشمولین سهام عدالت از سود یاد شده مبلغ 566میلیارد تومان بوده است.